Czy wszyscy mamy pasożyty!? Jak to sprawdzić ?

pasozyty

Czym są pasożyty?

Pierwsza rzecz, którą musisz wiedzieć: „pasożyty” i „robaki” to nie jedna „choroba” jak np. angina, ale duża grupa bardzo różnych infekcji.

Charakterystyka ogólna pasożytów:         

  • Wszystkie pasożyty są mniej lub bardziej przystosowane do życia wewnątrz człowieka.
  • Nie przynoszą korzyści człowiekowi, ale mogą powodować znaczne szkody.

Mówienie o leczeniu lub diagnozowaniu pasożytów w ogóle, nie wspominając o rodzaju infekcji, jest tak samo błędne, jak mówienie o urazach, na przykład, bez precyzyjnego określenia, do którego z nich się odnosi. Pod względem złożoności leczenia i możliwych konsekwencji niektóre infekcje pasożytnicze różnią się od innych, jak lekkie siniaki od złamania.

Czytaj więcej...

Terapia biorezonansem magnetycznym

Na przestrzeni kilku ostatnich lat alternatywne sposoby leczenia zaczęły się cieszyć coraz większym zainteresowaniem. Wśród nich jest także biorezonans magnetyczny, wykorzystujący oddziaływanie pól elektrycznych i magnetycznych na organizmy żywe, w celu ukierunkowania ich stymulacji.

BRT

Czym jest biorezonans?

Biorezonans magnetyczny stanowi skuteczną i bezpieczną formę leczenia oraz profilaktyki wielu różnego rodzaju schorzeń. Jest to także potoczna nazwa urządzenia emitującego impulsowe pole magnetyczne, które poprzez wysyłanie sygnałów o ekstremalnie niskiej częstotliwości, może wywierać wpływ (na poziomie tkanek) na procesy elektromagnetyczne, które sterują całym organizmem. Terapia biorezonansowa wykazuje skuteczne działanie na patogenne pasożyty, wirusy, bakterie oraz grzyby, które są częstą przyczyną wielu chorób przewlekłych oraz ogólnoustrojowych. Terapia biorezonansowa dla najlepszej skuteczności powinna być wspierana przez inne metody z zakresu medycyny naturalnej. Przy pomocy terapii biorezonansem można neutralizować, osłabiać lub odwracać niewłaściwe wibracje, a co za tym idzie, stymulować organizm do przywrócenia prawidłowej, zdrowej równowagi energetycznej.

Czytaj więcej...

Historia hirudoterapii

pijhirudoterapia01

Historia używania pijawek w celach leczniczych ma ponad dwa tysiące lat. Informacje na temat ich używania do celów leczniczych znajdują się w świętych księgach różnych religii - w Biblii i Koranie. Ten mały krwiopijca ratował od wysokiego ciśnienia krwi, bólu głowy i innych dolegliwości egipskich faraonów.
Legenda głosi, że egipska królowa Kleopatra mogła zajść w ciążę tylko przez pijawki. Urodzenie spadkobiercy Juliusza Cezara było sprawą honoru, ale ani najlepszy egipski uczony, ani ludowe lekarstwo nie uratowało królowej przed niepłodnością. Zrozpaczona wysłuchała rady nieznanego doktora Klemensa, który polecił jej, by użyła pijawki. W ciągu zaledwie kilku sesji królowa poczuła, że spodziewa się dziecka. W dowód wdzięczności za ten czyn obraz pijawek pojawił się na ścianach grobowców egipskich faraonów.

Czytaj więcej...

Refleksologia stóp

Refleksologia, czyli masaż stóp

Refleksologia to nie tylko subtelna sztuka i fascynująca nauka, ale także niezwykle skuteczna forma terapeutycznego masażu stóp – jedna z podstawowych form medycyny alternatywnej. To nauka, ponieważ u jej podstaw leżą badania fizjologiczne i neurologiczne. To sztuka, ponieważ skuteczność zabiegów zależy w głównej mierze od zręczności terapeuty, umiejętności wykorzystania posiadanej wiedzy i jego współpracy z pacjentem.

 

Refleksologia czyli...

 

Czytaj więcej...

KONTAKTY

w OSTROŁĘCE:

ul. D. Majewskiego 7

Tel.: (29) 307 04 40

Kom. 602 706 932

Kom. 692 535 264

w WARSZAWIE:

ul. Podleśna 40/lok 33

Kom. 532-732-688

Kom. 507-703-216

E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny rejestracji:

Pn-Pt 9:00-19:00 

Sobota: 9:00-14:00

Nowości

jalaneti

PŁukanie nosa-

JALA-NETI! 

Jala Neti - płukanie nosa

Propozycje

vitafon 2Wibroakustyka –

nowy kierunek w medycynie

urządzenie Vitafon2

Aktualności

netravasti1

Netra Vasti – 

oczyszczanie oczu

 Netra Vasti - oczyszczanie oczu